bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

alska
Jauniņais
7270 atbildes forumā
Online: 131d 20h 25m
Redzēts pirms 32 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 12. aprīlī, 16:24
0
post

Es gan esmu, bet tā nebija nopietna avārija un es biju pasažieris

Es nekad neesmu ēdis saldo picu

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 13. aprīlī, 11:26
0
post

Es arī neesmu! Es picu ēdu ļoti maz, bet nevaru iedomāties saldu picu, man vairāk garšo asās picas un ēdieni. 


- Es nekad neesmu apmaldījies svešā pilsētā

 

Dzonis
Lietotājs
Kastracija_BMW X5
758 atbildes forumā
Online: 29d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 30. jūlijā, 00:34
Pievienots, 2023. gada 13. aprīlī, 18:12
0
post

es arī ne,jo sveša pilseta es protams izmantošu google maps ka jau visi cilveki.

Es nekad neesmu lidojis ar deltaplanu

Incorrigible qwz
Lietotājs
510 atbildes forumā
Online: 6d 11h 35m
Redzēts 2023. gada 27. septembrī, 09:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 13. aprīlī, 19:17
0
post

Neesmu , bet domāju ka pieredze varētu būt interesanta gribētu pamēģināt .

Neesmu nekad žēlojis naudu degvielai , lai patripotu ar čomiem apkārt .

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 13. aprīlī, 21:29
0
post

Es arī nē, pēdējo naudu varu ieliet un nenožēlošu :D

Es nekad neesmu bijusi baznīcā

                                                                                         sds

alska
Jauniņais
7270 atbildes forumā
Online: 131d 20h 25m
Redzēts pirms 32 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 13. aprīlī, 21:50
0
post

Es gan esmu bijis, kad pēdējoreiz biju baznīcā es aizmigu

 

Es nekad neesmu skatījies caur teleskopu

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9028 atbildes forumā
Online: 324d 19h 47m
Redzēts Vakar, 20:38
Pievienots, 2023. gada 14. aprīlī, 17:31
0
post

es arī neesmu,ja nu vienīgi spēļmantiņa neskaitās. :D bet nu tā,nav sanācis 

es nekad neesmu pati marinējusi šašliku.

​​​​​​

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 14. aprīlī, 18:12
0
post

Es arī neesmu, bet vienmēr ir gribējies pašam pamēģināt. Esmu marinējis vistiņu, bet ne tādam nolūkam, lai ceptu uz grila. 


- Es nekad neesmu bijis uz 9 stāvu mājas jumta. 

 

Incorrigible qwz
Lietotājs
510 atbildes forumā
Online: 6d 11h 35m
Redzēts 2023. gada 27. septembrī, 09:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 14. aprīlī, 18:16
0
post

Esmu bijis , feelings foršs tikai bail nolikties lejā .

Es nekad neesmu lietojis Tinder aplikāciju .

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3041 atbildes forumā
Online: 231d 5h 32m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 15. aprīlī, 15:47
0
post

Es esmu, lai gan kādu laiku neesmu tur iegājis.

Es nekad neesmu bijis Viļāņos.

Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3630 atbildes forumā
Online: 116d 12h 56m
Redzēts Vakar, 20:06
Pievienots, 2023. gada 15. aprīlī, 15:59
0
post

Es gan esmu, jo tur vai nu tusēju vai caurbraucu uz kādu citu pilsētu.


Es nekad neesmu braukusi ar Volvo.

 

Pabrīdināta izlabot. (c) akasi

 

Pēdējo reizi rediģēja Pickle Laura, 2023. gada 15. aprīlī, 16:01.

 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2023. gada 15. aprīlī, 19:13
0
post

Es esmu, vismaz esmu bijusi kā pasažieris. Pati pie volvo stūres laikam neesmu bijusi.

Es nekad neesmu ziedojusi dzīvnieku patversmei.

alska
Jauniņais
7270 atbildes forumā
Online: 131d 20h 25m
Redzēts pirms 32 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 15. aprīlī, 19:32
0
post

Es arī nekad neesmu, kaut gan derētu dzīvniekiem ir jāpalīdz

Es nekad neesmu mainījis riteni automašīnai

Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts 21. aprīlī, 23:04
Pievienots, 2023. gada 15. aprīlī, 22:19
0
post

Es arī neesmu, jo man nav bijusi automašīna un neesmu strādājis riepu servisā :D 

 

Es nekad neesmu izgājis no veikala un  nesamaksājis par preci.

Pēdējo reizi rediģēja Spridzeklis, 2023. gada 15. aprīlī, 22:20.

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3041 atbildes forumā
Online: 231d 5h 32m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 16. aprīlī, 20:25
0
post

Es esmu, bērnība no veikala sanāca ielikt snikerīšus kabatā.

Es nekad neesmu taisījis eklērus.

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 16. aprīlī, 20:30
0
post

Es arī neesmu, bet gribētos kaut kad saņemties uztaisīt.

Nekad neesmu ēdusi poke bowl

                                                                                         sds

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 15m
Redzēts 25. aprīlī, 09:09
Pievienots, 2023. gada 17. aprīlī, 07:51
0
post

Es gan esmu, vai nu patrāpijās negaršīgs, vai arī vienkārši nav priekš manis.

Es nekad neesmu stūrējusi traktoru

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 17. aprīlī, 12:29
0
post

Es gan esmu. Esmu ar traktoru pļāvis zāli un vēl šādus tādus darbus. 


- Es nekad neesmu pircis lakricu

 

alska
Jauniņais
7270 atbildes forumā
Online: 131d 20h 25m
Redzēts pirms 32 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 17. aprīlī, 12:34
0
post

Es arī nekad pat nezinu kas tas ir

Es nekad neesmu rotājis mākslīgo egli

Pēdējo reizi rediģēja alska, 2023. gada 17. aprīlī, 23:49.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2023. gada 17. aprīlī, 19:09
0
post

Es arī neesmu, nekad nav patikušas mākslīgās eglītes, tapēc rotāju īsto eglīti.

Es nekad neesmu ēdusi saldējumu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 671 ( 125754 skatījumi )
Fēnikss, alska, Omega, Pīļuks, Tessa&Hardin, Ibetāa, emaymyska., Nurmachimaevmakachev, luīze, Meth, Hvz, One Tunnel, duck, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous