bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 22h 52m
Redzēts 22. aprīlī, 19:34
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 07:20
0
post

Es ari neesmu , nezinu kas tas ir , nekad nepameginasu

Es nekad neesmu lecis ar izpletni

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 07:57
0
post

Es arī nē, kaut kā vēl nav sanācis pamēģināt, kaut plānā jau ir kādu laiku .
Es nekad neesmu bijis Dubaija 

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 15m
Redzēts Vakar, 09:09
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 08:43
0
post

Es arī nē, bet man ļoti gribētos, jau ir ilgi mērķēju tieši uz šo vietu doties.

Es nekad neesmu dzērusi cukurūdeni

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 09:06
0
post

Es esmu, kaut kad bērnība tas likās garšīgi.

Es nekad neesmu nokritusi no koka.

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2555 atbildes forumā
Online: 81d 1h 50m
Redzēts pirms 8 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 09:16
0
post

This is the third time I fall of a tree in this topic so a new angle - I was 6, I didn't want to go to the hospital.
----
I've never been in a tournament.

Pēdējo reizi rediģēja wishuamerryc, 2022. gada 16. novembrī, 09:20.
santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 22h 52m
Redzēts 22. aprīlī, 19:34
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 18:13
0
post

Nezinu ka lai atbild ? kada tiesi ? pienemsi ka neesmu bijis jo nesaprotu ko tiesi domaj

Es nekad neesmu iesitis meitenei

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 18:39
0
post

Es ari neesmu, jo tas manuprāt ir ļoti zemiski, ka virietis var pacelt roku pret sievieti.

 

es nekad neesmu krāsojis sienu

Pēdējo reizi rediģēja 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, 2022. gada 16. novembrī, 18:39.
 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 18:46
0
post

Es gan esmu, gan darba vajadzībās, gan privāti pats priekš sevis. 

Es nekad neesmu bijis Krievijā. 

 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9020 atbildes forumā
Online: 324d 18h 23m
Redzēts Vakar, 11:44
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 19:55
0
post

es  arī neesmu,jo nav vēlmes uz to pusi nemaz braukt. 

es nekad neesmu ēdusi lašmaizi

​​​​​​

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 33m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 21:36
0
post

Es gan esmu , Nīderlandē kopā ar kaut kādām sievietēm tusējām, viņas piedāvāja lašmaizes, izdomāju nogaršot, bija pretīgi, bet apēdu tāpat, izrādīju cieņu.

Es nekad neesmu uzkāpis uz naglas.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 21:43
0
post

Es gan esmu, agrākos laikos darbiņa bieži vien sanāca uzkāpt uz naglas

 

es nekad neesmu uzmetis kūleni

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 22:11
0
post

Es esmu, skolā bija vieglatlētikas nodarbības, tur vajadzēja to darīt.

Es nekad neesmu bijusi tvaika ielā.

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9020 atbildes forumā
Online: 324d 18h 23m
Redzēts Vakar, 11:44
Pievienots, 2022. gada 16. novembrī, 22:36
0
post

Es arī neesmu,lai vai kā neticas,bet neesmu,jo esmu diezgan normāla :reec2: 

Es nekad neesmu slimojusi ar covid

​​​​​​

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 22h 52m
Redzēts 22. aprīlī, 19:34
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. novembrī, 06:06
0
post

Es gan esmu , laikam , itka testu netaisij bet mnlks ka bij jabut , jo man tur comam bij un mes kopa tusej vairaks diens

Es nekad neesmu paspiedis roku ķīnietim

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2555 atbildes forumā
Online: 81d 1h 50m
Redzēts pirms 8 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 17. novembrī, 06:55
0
post

Me neither. I've only talked to one once.
---
I've never listened to Billie Eilish.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2022. gada 17. novembrī, 07:51
0
post

Es esmu, man liekas ka ir skanējis kaut kur fonā , pa rādio.

Es nekad neesmu nometusi klausuli policijai.

Bridzaa
Jauniņais
BUNNY
871 atbildes forumā
Online: 78d 5h 9m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2022. gada 17. novembrī, 07:53
0
post

Es arī nē, jo vini man nekad nav zvanijusi.

Es nekad neesmu izdzerusi 5 energy dzerienus pec kartas

  

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9020 atbildes forumā
Online: 324d 18h 23m
Redzēts Vakar, 11:44
Pievienots, 2022. gada 17. novembrī, 07:53
0
post

Es arī neesmu. Tādu lietu nemaz nedzeru un neiesaku nevienam

Es nekad neesmu gulejusi vairāk par 12h

Pēdējo reizi rediģēja Pīļuks, 2022. gada 17. novembrī, 07:54.

​​​​​​

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 15m
Redzēts Vakar, 09:09
Pievienots, 2022. gada 17. novembrī, 08:54
0
post

Es gan esmu, jaunībā, kad ļoti daudz tusējos apkārt

Es nekad neesmu snovojusi

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2555 atbildes forumā
Online: 81d 1h 50m
Redzēts pirms 8 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 17. novembrī, 08:56
0
post

Me neither. There was never enough snow around and I would probably injure myself. ^^
---
I've never used a sleigh.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 671 ( 124653 skatījumi )
Tessa&Hardin, alska, Ibetāa, emaymyska., Fēnikss, Nurmachimaevmakachev, luīze, Meth, Hvz, One Tunnel, duck, Pīļuks, Omega, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous