bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
Antuha
Jauniņais
Antuha
18 atbildes forumā
Online: 18h 12m 33s
Redzēts 2020. gada 29. decembrī, 04:50
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. aprīlī, 15:03
0
post

Niks parādījās 2004. vai 2005. gadā, kad pirmo reizi lejupielādēju cs.

Pats Niks devās no pagalma futbola spēles laika ar draugiem.

Līdz šim šo niku izmantoju daudzās spēlēs un interneta lapās.

Jon Snow
Jauniņais
476 atbildes forumā
Online: 7d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 29. martā, 18:28
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. aprīlī, 15:06
0
post

Pat īsti nezinu, laikam no vienas filmas skatijos tur teica baby bay tad man uzreiz galvā iešāvas babayi. :D

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 28. aprīlī, 17:50.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. aprīlī, 15:18
0
post

Tātad Ugunstīģeris, jeb LVG2D FireTigerLV. Šī nika pirmā daļa nāca no mūsu kursa izveidota csgo klana, kuru mēs izveidojām kad bijām jauni un skaisti. Tātad FireTigerLV radās tā ka es meklēju kaut kādu tīģera bildi, un tad scrollojot atradu Ugunstīģera bildi, ne tieši šo, bet līdzīgu, tā man ienāca prātā uzlikt sev nickname FireTiger jo ju nevienam savu mūžu nebiju redzējis kādam tādu nick, tikai Tiger, T1g3er utt, bet FireTiger man likās ka ir kaut kas tāds kas nevienam nav, un LV galā tas bija kad savu laik kapaju cs portable un biju ar poļiem klanā  un galā vajadzēja likt valsts Iniciāļus, ta man šis nick ir jau kādus 8-9 gadus. 

VendeN
Jauniņais
62 atbildes forumā
Online: 1d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 22. aprīlī, 05:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. aprīlī, 01:08
0
post

nuuuu sis niks man ir jau kaadu laiku, izvelejos saadu jo mans bija taads novecojis un so nick aizguvu no viena minerlisa kuru dzeru uz poham .

♛ I Am The King ! ♛ KING OF THE WORLD ♔

🌿🌿🌿
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 19h 10m
Redzēts Vakar, 19:49
Pievienots, 2020. gada 21. aprīlī, 01:18
0
post

Niks radās no tā, ka man ir vienādi iniciāļi vārdā un uzvārdā un skolā viens klasesbiedrs izspļāva DoubleT. Uzreiz iecepīja un pie šī nika arī paliku. Pirms tam bija niki Weed_MaN un OWNZ, bet tie bija pārejas posma niki. DoubleT būs ar mani līdz manai pēdējai e-minūtei.

Pēdējo reizi rediģēja 🌿🌿🌿, 2020. gada 21. aprīlī, 01:19.
RagnaR
Jauniņais
waffen ss
Fīrers
357 atbildes forumā
Online: 23d 9h 14m
Redzēts 21. aprīlī, 22:32
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 11:39
0
post

no mana vārda Ragnars :) 

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 28. aprīlī, 17:45.

PAARDODU VIP , XP U.C KODUS. VAIRAAK INFO MANAA PROFILAA!!!!!!! 

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 12:14
0
post

Ātri izdomāju kad nolēmu šeit reģistrēties, iepriekš spēlēju ar citu niku!

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 28. aprīlī, 17:50.

 

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 44m
Redzēts Vakar, 23:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. aprīlī, 08:32
0
post

Kādreiz, kkad sen senos laikos, nezinu vai vēl tagad viņš nodarbojas ar mūziku, bet bija izpildītājs "Kryptic Minds", kurš pārsvarā darbojās Dark Dubstep lauciņā. Tajā brīdi arī īsti meklēju sev atbilstošāko niku, ar kuru zinu, ka es vēlētos spēlēt attiecīgo karjeru (Call it however it suits you better), un pēc nelielas domāšanas, nācu klajā ar Hybrid Minds. Biju kinda pārsteigts uzzinot, ka arī ir tāds artists, bet nu jā, ir jau kādi 8 gadi, kopš ar šo niku bumbulējos pa dzīvi. Tas tā, īsumā.

replay .
Jauniņais
condsty
23 atbildes forumā
Online: 1d 7h 1m
Redzēts 2021. gada 19. maijā, 01:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. aprīlī, 22:58
0
post

Ātri ienāca prātā šis nicks, tāpēc uzliku tādu.

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 09. jūnijā, 14:57.
**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. aprīlī, 23:29
0
post

škatijos ārzemju video un bija tāds intresants nicks tad iedomajos ka varu tādu niku pameiģināt sev uzlikt un varbut ka bus iestais niks ar kuru spelet beidzot iemacīšos :):) nekas daudz bet cento :D

Pelmix
Jauniņais
Resnais
7 atbildes forumā
Online: 4h 34m 17s
Redzēts 2021. gada 04. maijā, 18:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. maijā, 22:56
0
post

Basically nick ir izdomāts balstoties uz manu uzvārdu, līdzīgs tam :) 

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 09. jūnijā, 14:58.
Bubliks
Jauniņais
69 atbildes forumā
Online: 1d 13h 26m
Redzēts 2020. gada 20. jūlijā, 20:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 10:12
0
post

Vārds Bubliks ir izdomats jo man garso bubliki

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 09. jūnijā, 15:22.
Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 9h 2m
Redzēts Vakar, 15:16
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. maijā, 21:28
0
post

nick xxxtentacion.

vnk klausijos sita dziedataja dziesmas un izdomaju ka ari gribu tadu nick

dzēsts profils
Jauniņais
1024 atbildes forumā
Online: 28d 10h 7m
Redzēts 2021. gada 15. jūlijā, 10:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. maijā, 09:27
0
post

paskatījos uz peli tur rakstīts logitech un tad izvelejos tech, un tad jau spēlēs tiku pārdēvēts pa techis un techito

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 09. jūnijā, 15:31.
qppykt
Jauniņais
Nav
44 atbildes forumā
Online: 1d 14h 45m
Redzēts 2023. gada 02. decembrī, 16:19
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. maijā, 09:52
0
post

Paprasīju brālim  vai var paņemt viņa veco nick un viņš atļāva 

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 09. jūnijā, 15:37.
ethereum
Jauniņais
42 atbildes forumā
Online: 1d 14h 14m
Redzēts 2022. gada 12. augustā, 16:43
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. maijā, 19:16
0
post

Bija daudz niki, paliku pie šā jo tālāk nav ceļa :D

deadlock - strupceļš

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 09. jūnijā, 15:39.

The basic art of Cryptography

raised in hell
спокойный как граната,

некакая щишка не сделает тебя артистом

 

 

 

 

buy bitcoin and get 10$ free bitcoin when you buy 100$ worth

ihavelocity
Skatās sākumlapu
Jauniņais
90 atbildes forumā
Online: 16d 1h 55m
Redzēts pirms 38 sekundēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. maijā, 16:21
0
post

skatijos speletaju youtube un gribejas man tadu pasu nick

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 09. jūnijā, 15:40.
Oskars.R
Lietotājs
96 atbildes forumā
Online: 2d 1h 48m
Redzēts 4. februārī, 16:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. maijā, 16:32
0
post

Nu domājams,ka daudziem jaunības gados bija kāds iemīļots dzēriens,nu tad lūk mans bija Medus Hennessy,tā lūk arī radāš mans Ingame niks.

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 09. jūnijā, 15:46.
BRATSKY KRUG
Jauniņais
63 atbildes forumā
Online: 13h 8m 14s
Redzēts 2020. gada 04. jūnijā, 19:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. maijā, 12:49
0
post

Nu mans nickname radas no vienas filmas ,kur bija krievu mafia bratsky krug ,kuri ir slepkavas un mafiozņiki,un tādel man radās tads nivkname ,kurs ir viegls un saprotams.

ŠuhRuh
Jauniņais
Marac
13 atbildes forumā
Online: 1h 37m 05s
Redzēts 2021. gada 25. augustā, 16:51
Pievienots, 2020. gada 02. jūnijā, 20:46
0
post

Mans niks radijās klausoties MorgenSthern dziesmu Novij Merin, un dziesmas vidū saka SuhSuh, un mans draugs no discord pateic ŠuhRuh, nu tā radās mans NikNeims!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 26489 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha