bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
CharmZ
V.I.P.
therefore it is?
764 atbildes forumā
Online: 4d 5h 0m
Redzēts 2020. gada 08. augustā, 13:42
Pievienots, 2020. gada 02. jūnijā, 21:27
0
post

Šo nickname es izdomāju pirms vairākiem gadiem un prātā ienāca vārds charm un charming.. Man vienmēr ir patikušas spīdīgas lietas, un vārds charming man asociējas ar kaut ko spīdīgu. Burts Z beigās parādījās, jo manī iekšā sēž mazs 12 gadīgs pokemons, tikai Xxx vai 69 vietā es ieliku Z.. 😁

Pēdējo reizi rediģēja CharmZ, 2020. gada 02. jūnijā, 21:28.
Latex~
Jauniņais
The Eagle
Svētais ēzelis
69 atbildes forumā
Online: 3d 4h 58m
Redzēts 2020. gada 18. augustā, 18:11
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. jūlijā, 14:50
0
post

Es vienkārši šeit gribēju reģistrēties un uz ātro izdomāju saliku burtu pa burtam un tā radās mans nick

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 20. jūlijā, 11:07.

Latex~

FIIR1M
Jauniņais
17 atbildes forumā
Online: 3d 18h 21m
Redzēts 2022. gada 31. janvārī, 22:09
Pievienots, 2020. gada 06. jūlijā, 15:04
0
post

Es labu laiku biju spelejis ar citu nick un aizdomajos laiks nomainit. Domaju kadu nick man mainit un atcerejos ka man skola bija prikoliga iesauka Cj.

Spelejot serveri padomaju ka cj tur tikai 2 burti vaig mazliet pagarinat un ierakstiju CJey. Ta radad mans nickname.

 

T. Bagvels
Jauniņais
Skills pa 0.
Bagvels
217 atbildes forumā
Online: 1d 22h 30m
Redzēts 2020. gada 14. decembrī, 20:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. jūlijā, 15:28
0
post

Reiz sen senos laikos pavisam neilgi pēc bērnu dārza slēgšanas apciemoju čomu ar kuru iepazināmies esot vienā grupiņā un izrādās ka dzīvojam 3min attālumā viens no otra nu tā nu izlēmām sastrādāt kādas blēņas pagalmā, un jau īsāk kā pēc nedēļas čoma sencis sākā saukt mani par bučuku, tā nu šī iesauka, kā arī niks man ir radies :)

Theodore T-Bag Bagwell – Vivre Plein de Jeunesse

Bubliks
Jauniņais
69 atbildes forumā
Online: 1d 13h 26m
Redzēts 2020. gada 20. jūlijā, 20:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. jūlijā, 19:49
0
post

Reiz sen senos laikos es biju mazs un resns, un visi saukaja pa Buliku, ta ari izdomaju Bubliks :D

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 20. jūlijā, 11:07.
**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. jūlijā, 02:59
0
post

es reiz runāju ar mazaispuisītis un katls viņi man iemācīja būt draudzīgam un tad es paliku draudzīgais cs lietotajs

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 20. jūlijā, 11:10.
Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. jūlijā, 20:44
0
post

Mans niks radās no mana iepriekšējā nika - food_addict. Čatā vai arī mutiski runājot useri vienmēr teica "fūdiņ, fūdiņ", nevis food_addict. Tad nu nomainīju niku, lai izklausās vienkāršāk. 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Ethe
Lietotājs
532 atbildes forumā
Online: 26d 3h 57m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 00:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. augustā, 14:46
0
post

Mans niks radās pavisam nejauši, liekot kopā dažādu burtu salikumus, man patīk kā skan burts E. Burts H piedo tādu ārzemniecisku noskaņu ;D

Kādreizējie niki un to vecumu posms

Ethe - 15/16-23 gadi

Trusis - 13-15/16 gadi

Mr.Sensitive - 8/9-13 gadi

ar " / " atzīmēts, kad starp tiem gadiem, var nedaudz +/- kļūdīties

Pēdējo reizi rediģēja Ethe, 2020. gada 05. augustā, 14:47.

You don't need to tell me that my coffee is good!

 

 

punktinjshh
Jauniņais
Leo
23 atbildes forumā
Online: 15h 9m 34s
Redzēts 2020. gada 01. novembrī, 20:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. augustā, 11:23
0
post

Man niks radās pirms 12 gadiem. Man bij 8 gadiņi un es visu laiku skaitīju pantiņu "Punktiņš punktiņš komatiņš" :D Un tā man arī iepatikās šis vārds punktiņš, jo tas izklausījās mīlīgi un prikolīgi, taču sākumā man bij bez smaidiņa ;]] ..Tad izdomāju, ka vajag nedaudz papildināt manu punktiņu lai nav pārāk vientuļš. :D

VILKNADZIS
Jauniņais
Smaidīgais
74 atbildes forumā
Online: 1d 13h 57m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 19:51
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. augustā, 00:38
0
post

Mans niks VILKNADZIS RADAS 2014 GADA DALEJI PANEMTS NO FILMAS UN ARI JUTOS VIENTULS BEIDZOT 9KLASI GAJU PATSTAVIGI UZ SKOLU

RushFuck
Lietotājs
pinq
the golden boy
683 atbildes forumā
Online: 30d 4h 33m
Redzēts 2023. gada 25. novembrī, 15:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 02:51
1
post

Niks radās ap 2016/15 negribu kļūdīties , ar viņu šeit daudzi iespējams mani atserēsies. Nvm . 

Sakumā bija rush2fuck - Pamanāms DD2 serveros biju ,ka ari banots ļõti daudz. Un pašam iešavās galva atrs drāziens , jo biju 'pub' speletājs ,kurš lika cilvekiem beigt spelēt 1.6 :D 

EST 19 XX 

Take your shit togheder

 

 

MACAN
Jauniņais
15 atbildes forumā
Online: 23h 49m 51s
Redzēts 23. martā, 21:01
Pievienots, 2020. gada 30. augustā, 20:17
2
post

mans niks radās no konfektēm FizzY

 

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2020. gada 30. augustā, 20:28.
Hvz
JB Admins
☭Bring PSRS back☭
1309 atbildes forumā
Online: 91d 6h 22m
Redzēts pirms 37 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. septembrī, 09:47
1
post

+1 warn

 

 

 

 

He

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 04. septembrī, 11:29.

stulbs
Jauniņais
12 atbildes forumā
Online: 4h 8m 49s
Redzēts 2020. gada 17. oktobrī, 22:05
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 15:34
1
post

Tāpēc ka stulbs 

 

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2020. gada 15. septembrī, 15:43.
Normala riciba?
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 1h 48m 21s
Redzēts 2021. gada 13. martā, 00:16
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 15:38
0
post

Dēļ skolātja :D

 

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2020. gada 15. septembrī, 15:42.
ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts Vakar, 23:05
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 15:47
0
post

Nuu bijām aizbraukuši uz copi ar vēl 2 čomiem. 1 copēja es ar otru dzērām un skatījāmies Happy three Friends un pirms neilga laika mūs mēģināja ievilkt kaut kādā ticībā 

un izlēmām ka mums būs pašiem sava sekta Happy Three Chmoo. Un tā vienam niks ir Chmoo Gang man Chmoo Zvaigzne a trešais vēl nav sadūšojies lai spēlētu 1.6 :D

   Chmoo      Zvaigzne :P

CBBRIS
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 6h 48m 49s
Redzēts 2020. gada 20. oktobrī, 02:15
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 05:03
0
post

CBB stands for Can't Be Bothered, and RIS is the country, region, and city i come from

Kupāts
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 26m 16s
Redzēts 2020. gada 16. septembrī, 12:05
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 11:50
0
post

Mans cs niks radās no tā, ka man garšo kupāti. Draugi mani saukā par kupātu un tāpēc arī es tādu niku sev izdomāju. 

Kosmoss.
Lietotājs
helmis
70 atbildes forumā
Online: 1d 7h 53m
Redzēts 2022. gada 22. janvārī, 14:41
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. septembrī, 09:25
0
post

Esmu Kosmoss, jo ja nemaldos tad 8 gadus atpakaļ spēlēju CS un vienam čuvakam kurš nereāli labi spēlēja bija niks Kosmodisks, tad gribēju līdzināties viņam, un tad nu šeit es esmu :D 

Gambit
Jauniņais
26 atbildes forumā
Online: 12h 6m 34s
Redzēts 2020. gada 19. oktobrī, 04:19
Pievienots, 2020. gada 14. oktobrī, 21:22
0
post

Šis niks man ir kopš 2011. gada. Diezgan ilgu laiku. Latviešu serveros spēlēju tikai varbūt 5-6 gadus atpakaļ, tāpēc varbūt tā nekur nebiju redzams, pārsvarā ārzemju serveros spēlēju. Un kā jau visiem , arī man bija pauzes no šīs leģendārās spēles, - tad uzspēlēju , tad nē, bet vienmēr atgriežos ik pa brīdi pie šīs spēles, bet nu jā, par niku - Niks radās tajā pašā 2011. gadā , noskatījos filmu X-Men: Origins Wolverine, filma bija okey, nebija baigi izcila, bet man tur piesaistīja viens supervaronis Gambits, viņam tādas foršas spējas izskatījās, tas ko viņš spēj izdarīt ar kārtīm, utt.. Likās baigi stilīgi. Tā arī pieturējos pie tā. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 26483 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, kaifotajs!!! :D, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha