bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
Mazais Gacha
Jauniņais
Gača
78 atbildes forumā
Online: 22h 7m 41s
Redzēts 2019. gada 23. martā, 15:30
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 25. novembrī, 00:32
0
post

Ha ha ha :D

Viss sākās kad es dzimu . Biju liels un apaļš pipars un mamma no priekiem mani nevis par Gati nosauca , bet gan par Gatiņu (laikam narkoze laba bija , ķeizargrieziens) . Kad to uzzināja mans onkulis , viņš sāka mani saukāt par Gatiņu , vienmēr un visur. Kāpēc mans nick nav Gatiņa ? Ha , tas tāpēc , ka CS 1.6 vienkārši nevar uzlikt mīkstinājuma zīmes un Gatina bez ņ , nav Gatiņa :D. Nu lūk , tad es atradu radikālu risinājumu un nodēvēju sevi par mazais Gača :D

 

Feel free to call me Gatiņa now :D

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 25. novembrī, 17:39
0
post

Reiz kādā lietainā vakarā, sēžot dīvānā adot zeķi, izdomāju, ka man taču vecais niks ir kādu laiciņu nemainīts, gribējās jau kaut ko svaigāku, kā saka svaigs gurķis labāks par savītušu. Tad nu es izlēmu ienakt Teamspeak, jo tur bieži sēž visādi dunduki, neteikšu nikus, lai neapvainojas, bet viņi paši sapratīs, kuri tie bija. Es pametu ideju par ķiegeli, jeb "Ķirpič", bet gribējās kādu atskaņu tam vārdam. Ilgi nedomājot no viena dunduka mutes izskanēja piedāvājums nosūkāt, es sākumā nesapratu, bet izrādās tas bija piedāvājums manam jaunajam nikam. Tā arī radās mans niks "соси мой бич" un tā ķiegelīša ikona nika sākumā arī ir saistīta ar niku atskaņu. jebšu - кирпич,соси мой бич.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2018. gada 27. novembrī, 21:02
0
post

Khem. Kad seit piereģistrējos man bija Briesmonis. Man tāds raksturs... :nez:

Pagāja laiks un kaut kā iepatikās mans horoskops. Tā arī nomainiju uz Strēlnieks. Not much fun at all but it is what it is.

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2018. gada 02. decembrī, 12:53
0
post

Agrāk kā mazs puišelis būdams mainīju niku bieži. 3-4 gadus atpakaļ man patika daudz piedurties,prikolus,sūdus vārīt u.t.t. Mēgināju izdomāt/atrast nick, kas izklausītos interesanti un ik pa laikam piedūrīgi,vai arī, lai cilvēkam, kas mani heito būtu vieglāk atrast iemeslu man uzdirst. :D Sāku skatīties krievu seriālus un uzskrēju uz seriālu "Vitaljka"

 

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7273 atbildes forumā
Online: 199d 2h 6m
Redzēts Vakar, 17:56
Pievienots, 2018. gada 02. decembrī, 13:15
0
post

I have this nick bc its my name. People told me there's a drink with that name called MOHITO. There's a meaning of this name in My lang.

When I started to play CS i had ":D:D:D" as my nick name because I could not came up with something cool :D

Pēdējo reizi rediģēja Mohit, 2018. gada 02. decembrī, 13:16.

ZeltaBlack
Skatās lietotāju
Lietotājs
Andrjuha
1918 atbildes forumā
Online: 27d 17h 18m
Redzēts tikko
Pievienots, 2018. gada 02. decembrī, 18:05
0
post

sedeju majas domaju kadu nick izdarit un mani draugi visu laiku kaut ko eda un dzera un izdomaju sev shadu niku ^^

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 8.7 bistamiba: 30 [ 1.1 1.0 1.0 = 7.9 ] 

 

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 20.0 bistamiba: 30 [ 1.0 1.0 1.0 = 20.0 ]

0blivionx
Jauniņais
109 atbildes forumā
Online: 37d 0h 11m
Redzēts 2022. gada 21. novembrī, 22:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. decembrī, 23:31
0
post

0blivionx. This is usually the nick I use. I was inspired by a movie. I think it's a nice nick. I use this name for almost 3 years.

король мажор
CSDM Admins
V.I.P.
Демон Cyka
506 atbildes forumā
Online: 32d 8h 46m
Redzēts 18. februārī, 15:49
Pievienots, 2018. gada 18. decembrī, 00:45
0
post

Sis nick ir jau,mmm gadus 7laikam ja nekludos. Prata ienaca pavisam nejausi,bet tad uzzinaju ka ir ciemats Tuja un ir ari atputas vieta Tuja. Nu kka ta. Nick vienmer man asociejas ar atputas vietu,jo tur ir tiesam loti forshi pavadit laiku :D

 

 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 18. decembrī, 09:54
0
post

Nu kā , man apnīk ilgu laiku spēlēt ar vienu un to pašu niku, un nikus izvēlos spontāni, teiksim ieraugot kautko, utt, nu jūs sapratāt. Nu vot - un kautkādā dienā kārtējo reizi klausījos kādu no 1kla$ dziesmām, un uzliku niku siegklas, kurš simbolizē elite repa, number one tipa utt. Domāju ka drīzumā apniks arī šis, un tad iedrukāšu ganjau kautko atkal. :D

Pēdējo reizi rediģēja bnation-, 2018. gada 19. decembrī, 13:16.
LaQ
Jauniņais
★ Djevila enģelītis ★
nav
802 atbildes forumā
Online: 15d 0h 49m
Redzēts 2021. gada 23. maijā, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 18. decembrī, 15:42
0
post

Grūti pat pateikt, jo man domu gājiens baigi tālu neklīda. Ilgi spēlēju ar vienu citu niku (~ 7 gadus), bet sapratu, ka jāmet vecais pie malas, un jāļauj dzīvē nākt jaunajam. Šī nika izvēle nāca kā no zila gaisa, kaut kur izlasīts varbūt, grūti teikt. Gribēju kaut ko īsu, vienkāršu, negribēju iespringt uz kautkādu īpašu nika veidu, tā nu sanāca - LaQ. Izskatījās pēc skata tāds elegants, domāju - o, man der. :D

ksa
Lietotājs
187 atbildes forumā
Online: 8d 4h 27m
Redzēts 2023. gada 01. aprīlī, 01:23
Pievienots, 2018. gada 18. decembrī, 17:25
0
post

ksa - Kingom of Saudi Arabia <#3333

FreakyyPrime.
Jauniņais
frīīkzs ;3
388 atbildes forumā
Online: 6d 2h 27m
Redzēts 2023. gada 13. janvārī, 01:54
Pievienots, 2018. gada 23. decembrī, 20:06
0
post

FreakyyPrime. - radās pavisam vienkārši , brālēnam bīja ChrisPrime ,tad izdomājām , ka varētu ķip takā klans būt, un ,tad arī radās FreakyyPrime. un vel draugam bīja MarcPrime. maza bandiņa :D

Fon der Markov
Lietotājs
Zombijs
124 atbildes forumā
Online: 1d 12h 14m
Redzēts 25. martā, 20:14
Pievienots, 2018. gada 24. decembrī, 17:14
0
post

Fon der Markov, radās pavisam ātri. Sākās ar to, ka redzēju slavenajam Žigumundam instagramā lietotājvārdu Fon krēsliņš, tad atcerējos par Fon der Golcu. Tā arī izdomāju, ka būšu Fon der Markov. 

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6631 atbildes forumā
Online: 106d 9h 21m
Redzēts pirms 32 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 26. decembrī, 05:29
0
post

Tā tad man šis niks Emperors ir jau diezgan ilgu laiku kā izmantiju. Kicka uzliku pavisam nesen. Niku izdomāju nejauši kad reģistrejos viena spēlē pirms 5 gadiem. :) Pats smieklīgākais ir tas ka īsteba niks ir no vie klana nosaukuma iznemts viens vārds. Klana nosaukums bija Blazing Gragon Emperors. :D

Pēdējo reizi rediģēja StaFFорд, 2018. gada 29. decembrī, 16:55.

Incorrigible qwz
Lietotājs
510 atbildes forumā
Online: 6d 11h 35m
Redzēts 2023. gada 27. septembrī, 09:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. decembrī, 06:01
0
post

Mana Nickname Stāsts ir pavisam vienkāršs @Fon Der Markov uzlika šādu niku Un tad es nedaudz pārveidoju , un izvēlējos Fon Der Nikel . Bet iespējams pēc Restarta ,jeb jaunā gada es mainīsu niku un spēlēšu zem cita , man ir bijuši daudz niki , kurus pats lāga neatceros .  Šim nikam nav nekāda īpašā stāsta 

Pēdējo reizi rediģēja Incorrigible qwz, 2018. gada 29. decembrī, 17:21.

gucci
Lietotājs
lil peep
1009 atbildes forumā
Online: 31d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 01. februārī, 00:28
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. decembrī, 06:31
0
post

gribēju galotni nogriezt klaunam, tāpēc klaun. :klauns:

T R I P P I N

Šķidrais Ēriks
Lietotājs
Napis
233 atbildes forumā
Online: 5d 6h 50m
Redzēts 24. aprīlī, 23:59
Pievienots, 2018. gada 27. decembrī, 15:37
0
post

Ar nick ir bijis dažādi, gan normāli niki, gan stulbi, bet tas viss jau normāli. :D Tieši pie jums esmu bijis ar nick npmp un Šķidrais Ēriks.

Mans Niks parasti ir NPMP  tas radās pirmo burti no mana vārd un no otras pusītes :D

Tagadējais niks šķidrais Ēriks vienkārši spontāni ienāca galvā, un tam nav nekādas nozīmes vai kas tamlīdzīgs, sagribējās vienkārši tādu savādāku niku nekā parasti, kuriem vienmēr ir bijusi nozīme, kā piemērs iepriekšējais niks, NPMP.

Pēdējo reizi rediģēja Šķidrais Ēriks, 2018. gada 29. decembrī, 17:23.

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
2348 atbildes forumā
Online: 25d 4h 12m
Redzēts 17. aprīlī, 19:30
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. decembrī, 15:46
0
post

Mans niks radās tāpat kā es, negaidīts.. prosta tā sanāca, bet vairs jau kļūdas nevar labot xd :(

HUEHUE

 

cookies
Jauniņais
80 atbildes forumā
Online: 1d 2h 41m
Redzēts 2021. gada 02. septembrī, 09:47
Pievienots, 2018. gada 27. decembrī, 15:48
0
post

Tā tad šis niks radās tikai nesen, jo vecais kkā apnika.

Kādu jauku vakaru, biju uzpīpējis un sagribējās kko garšīgu, tapēc uz galda atnesu trauku ar dažādiem saldumiem. Neatceros, kas par spēli, bet vajadzēja jaunu niku jo vecais bija aizņemts. Tā kā rokā bija cepums tad ilgi nebija jādomā. 

 

Pilsonis.
Lietotājs++
1803 atbildes forumā
Online: 23d 6h 55m
Redzēts 26. martā, 22:45
Pievienots, 2018. gada 27. decembrī, 16:14
0
post

Man niks radās, kad vēstures grāmatā izlasīju vārs Pilsonis. Un uzreiz sapratu

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 26478 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, kaifotajs!!! :D, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha