bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
PooKa
Lietotājs
Pыбак
8546 atbildes forumā
Online: 203d 22h 41m
Redzēts 30. martā, 22:33
Pievienots, 2018. gada 19. augustā, 19:29
0
post

Mans nick radās pirms pāris mēnešiem, kad atsāku spelēt cs. Kautkā veco nick negribējas izmantot, tad nu tā sanāca ka tajā brī'di dzēru Cēsu Brūža alu, un tā kkā arī radās šis nickname :D Alkahola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai!

Go0dFather
Lietotājs
720 atbildes forumā
Online: 31d 4h 55m
Redzēts 2023. gada 31. martā, 10:52
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. augustā, 20:02
0
post

Mans niks radas pirms 9-10 gadiem,kad biju mazins.Baiigi patika filma GodFather. Inicialus nemu no vina,jo esmu lidzigs vinam,bet nickname pievienoju 0,lai atskirtos no parejiem krustteviem.

Pēdējo reizi rediģēja Go0dFather, 2018. gada 20. augustā, 11:03.
djonja
Lietotājs
186 atbildes forumā
Online: 19d 3h 21m
Redzēts 2022. gada 12. decembrī, 18:00
Pievienots, 2018. gada 20. augustā, 06:27
0
post

Mans niks - mans vārds no krievu valodas.nothing special ^^

ohh piedraudēja ar wārnu :D nu tātad ko var pierakstīt vel,esmu krievs un primitīvi domāju tadejādi arī tāds niks :D 

Pēdējo reizi rediģēja djonja, 2018. gada 20. augustā, 16:51.

WALK AWAY FROM ANYTHING THAT GIVES YOU BAD VIBES.

THERE IS NO NEED TO EXPLAIN OR MAKE SENSE OF IT.

IT'S YOUR LIFE.DO WHAT MAKES YOU HAPPY!

 

ŠAGIJS
Lietotājs
METINĀTĀJS*
218 atbildes forumā
Online: 25d 9h 15m
Redzēts 2022. gada 28. martā, 18:27
Pievienots, 2018. gada 20. augustā, 10:19
0
post

Forumā KOHS radās no tā ka mani kādreiz matemātikas skolotaja teica ka es esmot riktīgs KOHS. Nesaprotu vel tagad ko tas nozīmē un tā tas aizgāja.  Cs nick Go0dMother radās joka pēc un Go0dFathar alkohola reibuma iespaidā :D

 

Pēdējo reizi rediģēja ŠAGIJS, 2018. gada 20. augustā, 10:29.

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7273 atbildes forumā
Online: 199d 2h 6m
Redzēts Vakar, 17:56
Pievienots, 2018. gada 21. augustā, 17:06
0
post

I have this nick bc its my name. People told me there's a drink with that name called MOHITO. There's a meaning of this name in My lang. :D

 

Pēdējo reizi rediģēja Mohit, 2018. gada 12. septembrī, 12:30.

 $uicideBoy$
Jauniņais
ē-pirdiens
113 atbildes forumā
Online: 1d 14h 49m
Redzēts 2018. gada 26. augustā, 23:23
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. augustā, 00:27
0
post

Nick names es mainu ,tāpēc man nav nick vēsture ,bet vienam ir ,tad kad man bija wild ,daudzi bija teikuši ,ka es esmu nācis no savaļas. :D

Pēdējo reizi rediģēja $uicideBoy$, 2018. gada 24. augustā, 14:56.
StaFFорд
Skatās sākumlapu
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6631 atbildes forumā
Online: 106d 9h 21m
Redzēts pirms 11 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 24. augustā, 03:03
0
post

Mans istais niks ir DalVeR kuru nezin ka izdomaju, Šis niks SeNaToR nesen tik saku izmantot. 

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2018. gada 30. augustā, 00:03
0
post

Reiz sen senos laikos, labi ne tik sen, bet apmēram 10-11 gadus atpakaļ. Tobrīd dzīvoju kopā ar vecmuterīti un kā jau toreiz arī šobrīd spēlēju Counter Strike 1.6. Tobrīd man bija cits nick, bet tā bija tā diena kad nācu klajā pie sava šobrīdējā nick. Remember-ME*. Vecmuterīte man kaut ko cītīgi stāstīja, bet es biju iedziļinājies spēlē tik ļoti kā tikai dzirdēju pāris skaņas no viņas, redzot kad es neatbildu viņa pienāca man klāt, paķēra aiz pleca un teica: ''Tu vispār atceries ko es Tev teicu'' ?! Un tā uzreiz ieskrēja prātā kaut kas labs, mans nick. Interesants stāsts, principā manu nick izraisīja mana 80 gadīgā vecmuterīte.!

Midžets
Jauniņais
侏儒
19 atbildes forumā
Online: 3h 16m 30s
Redzēts 2018. gada 30. augustā, 11:50
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. augustā, 05:11
0
post

Manam nickname nav vestures.

Pečiš
Jauniņais
46 atbildes forumā
Online: 22h 14m 57s
Redzēts 2022. gada 18. septembrī, 19:21
Pievienots, 2018. gada 30. augustā, 14:09
0
post

Mana nicka vēsture ir viegla. Mani sauc Pēteris. Skolā man vajadzēja iesauku un tad  radās vārds Pečiņš. Un tā ka angļiem nav garum zīmju ir Pechins

Pēdējo reizi rediģēja Pečiš, 2018. gada 31. augustā, 15:39.
Beyondz
Lietotājs
Beyondz
322 atbildes forumā
Online: 86d 23h 33m
Redzēts 2023. gada 07. jūnijā, 17:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. augustā, 20:36
0
post

My nickname come from when i was young, they keep calling me stealer (stealing kills from games) and i used to write beyond infront so i made it beyondstealikez (sometimes i use beyondz for sort :) )

Pēdējo reizi rediģēja Beyondz, 2018. gada 30. augustā, 20:38.
Giorgi
Jauniņais
Gio
84 atbildes forumā
Online: 1d 11h 24m
Redzēts 2021. gada 31. augustā, 19:24
Pievienots, 2018. gada 31. augustā, 12:57
0
post

Мой ник это моё имя giorgi ,gio , гиоргий, гио кс ника пока нету так как нет и компа а так если появится думаю что бyдет giorgus 

Pēdējo reizi rediģēja Giorgi, 2018. gada 12. septembrī, 11:33.

Giorgi :~)

Genocids.
Jauniņais
Benārs
16 atbildes forumā
Online: 21h 51m 52s
Redzēts 2018. gada 21. novembrī, 14:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 06. septembrī, 09:00
0
post

Genocīds ir darbība, kas vērsta, lai pilnībā vai daļēji iznīcinātu kādu nacionālu, etnisku, rases vai reliģiskās piederības grupu kā tādu: nogalinot šīs grupas locekļus, fiziski sakropļojot vai garīgi traumējot tos, apzināti radot šādai grupai tādus dzīves apstākļus, kur paredzēta tās pilnīga vai daļēja iznīcība, apzināti ierobežojot dzimstību šajā grupā, ar varu pārvietojot vienas grupas bērnus dzīvošanai citā grupā. Genocīds ietver sevī gan fizisko aspektu - uzskaitot konkrētas darbības kā, piemēram, noteiktas ļaužu grupas locekļu nogalināšanu, - tā arī psiholoģisko aspektu: šīs darbības tiek veiktas ar konkrētu nodomu daļēji vai pilnīgi iznīcināt nacionālu, etnisku, rases vai reliģiozu iedzīvotāju grupu “kā tādu”.

Bez tam 1948. gada Konvencija paredz, ka bez pašas genocīda realizēšanas, par noziedzīgu un sodāmu atzīstamas gan sazvērestība (slepena vai atklāta vienošanās), kuras mērķis ir genocīda organizēšana, gan atklāta un publiska kūdīšana uz genocīda īstenošanu, gan mēģinājums īstenot, gan līdzdalība genocīdā.

nxo badabum
Jauniņais
Шашлыки тм
355 atbildes forumā
Online: 20d 14h 50m
Redzēts 2018. gada 24. decembrī, 14:11
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. septembrī, 07:35
0
post

Žubīti paņēmu, jo ļoti patīk putni, es vsp esmu ornitologs jau no bērnības, vazājos pa visādiem skatu torņiem un skaitu kaijas kopā ar gājputniem. dažkārt grūti tālumā atšķirt vienus no otriem, jo acis jau vairs nav tās, kas bija, kad mazaks biju. un tākā vārda žubis šķiet nav latviešu valodā, tpc nācās vien iztikt ar to kas ir.

Parastā žubīte (Latīņu v. – Fringilla coelebs;  Angļu v. – chaffinch; vācu v. – Buchfink,  krievu v. – зяблик) ir žubīšu dzimtas putns.

Tiklīdz pavasarī iestājas jaukāks laiks, kūst sniegs, briest pumpuri, marta beigās vai aprīļa sākumā no pārziemošanas atgriežas mūsu pazīstamā parku un mežaudžu dziedātāja žubīte.

Izskats: Uz tumšajiem spārniem divas baltas šķērsjoslas; virsaste zaļgana, ārējās stūrspalvas baltas. Pavasarī tēviņam galvas virsa un kakla aizmugure zilganpelēka; krūtis iesārti rūsganas. Mātītei un jauniem putniem visa mugurpuse zaļganbrūna, vēderpuse gaiša.

Balss: Parastākie saucieni „rju pink – pink”, „dri dri dri”, lidojumā īss „jiep”. Dziesma skanīga, apmēram kā „dzev – dzev – dzev – dzev – dzev – vīdzev”.

 

 

raacha
Lietotājs
Ekskluzīvs rācenis
384 atbildes forumā
Online: 7d 15h 32m
Redzēts 2021. gada 24. decembrī, 12:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 09. septembrī, 12:25
0
post

Raacha tapās gandrīz oriģināli. Pirms 2 gadiem braucot skolas ekskursijā uz Rīgu pabraucu garām veikalam ''Raac''. Es domāju, ka tas ir baigi radošs vārds un ar to niku es sāku spēlēt. Tad man draugi sāka saukāt par Rāceni, jo laikam viņiem Raac nepatika. Tad es sāku spēlēties ar savu niku, līdz ienāca prātā raacha. Un nu līdz šai dienai es šo niku izmantoju.

no-legal
Jauniņais
Svarshiks
188 atbildes forumā
Online: 44d 6h 41m
Redzēts Vakar, 12:51
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 09. septembrī, 16:55
0
post

Mans niks radas kka prosta .

Visiem likas forsi kkadi illegal un ta .

Tad nu es izdomaju no-legal ^^

xvid
Lietotājs
gucci
328 atbildes forumā
Online: 7d 19h 49m
Redzēts 2020. gada 10. jūlijā, 17:20
Pievienots, 2018. gada 09. septembrī, 17:04
0
post

Gribējās simply nick un netā meklēju visādus free cs 1.6 nicks un atradu kkādu xid vai tamlīdzīgi. 

Un lai būtu īss un viegli izrunajams nick izdomāju "xvid" kas neko nenozīmē.

[TM] genijs
Jauniņais
100 atbildes forumā
Online: 31d 7h 4m
Redzēts 2020. gada 08. novembrī, 20:06
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 09. septembrī, 17:22
0
post

Nereāli attapīgs čalis esmu. na. 

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. septembrī, 18:29
0
post

Man garšo ēst, daru to daudz un ne brīdi nespēju nedomāt par ēdienu , attiecīgi, arī niks tāds atbilstošs manam dzīvesveidam.  Un lai netiktu pie WARN kuru man te sola,varu pateikt ka sākumā man bija niks Unicorn. Bet tā kā te viens tāds jau ir,nācās mainīt un "food_addict" bija mans nākamais variants. 

Pēdējo reizi rediģēja Fūdiņš, 2018. gada 11. septembrī, 09:52.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 11. septembrī, 20:08
0
post

Niks radāa apmeram pirms 8gadiem,viss ko miksēju kopā,lai sanāk atšķirīgs niks nekā daudzumam no speletajiem. Bija cits ieprieks,pirms paris menešiem,bet nu paņēmu atpakaļ šito,jo tas isti negāja pie sirds,un jau kas lidzigs bija dažiem. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 26477 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, kaifotajs!!! :D, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha